قوانین و مقررات خرید

به وب سایت فروشگاهی الکسام خوش آمدید :

کاربر گرامی ورود شما به وب سایت الکسام به نام کاربری و استفاده از خدمات و کالا به منزله آشنایی کامل شما با قوانین و مقررات این وب سایت می باشد .لذا جهت آشنایی با قوانین و مقررات ضروری می باشد که این صفحه را به دقت بخوانید.

این وب سایت ملزم به رعایت حقوق کاربر و بازدیدکنندگان و حفظ حریم خصوصی ایشان می باشد در هر دوره امکان تغییرات این قوانین با توجه به شرایط فروش و نوع کالا می باشیم لذا خواهشمند است در صورت امکان از این تغییرات در این برگه بازدید فرمایید

قوانین :

1.تعریف کاربر یا مشتری :به شخصی اطلاق می شود که در فرم ثبت نام نام و مشخصات مورد نیاز را پر نموده و در آخر با نام کاربری و رمز شخصی قادر به وارد شدن به اکانت شخصی خویش شود.

2.فروشندهد و مدیر وب سایت :شخصی که مدیریت سایت تحت نظر ایشان می باشد و ملزم به تولید محتوای مفید و مورد نظر اهداف وب سایت باشد و بتواند کالای با کیفیت با توحه به دسته بندی کالا شامل داشتن خدمات ضمانتی و درجه کالا و همچنین در صورت مشکلی که مربوط به عرضه کالا می باشد ارایه نماید و همچنین نظارت بر نظرات انتقادات و شکایت کاربران و حفظ حریم ایشان با توجه به چارچوب کلی و قوانین مدون فضای مجازی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران انجام خدمات بنماید.

3. کاربران جهت خرید و و ارتباط با وب سایت باید مشخصات کاربری خود را به صورت کامل و بدون نقص وارد نمایند بدیهی است در صورت هر گونه اشتباه در وارد کردن مشخصات در ارسال کالا و خدمات و ارتباط با ایشان وب سایت هیچ گونه تعهدی را نمیپذرد.

4. ارتباط الکترونیکی با مدیر:کاربران حهت برقراری با مدیریت و پیگیری خرید و خدمات و همچنین ارسال نظرات پیشنهادات و انتقادات و شکایات میتوانند به صفحه تماس با ما مراجعه نماییند. راههای ارتباط از طریق ایمیل صفحه ارتباط با مدیر وب سایت و همچنن شماره تلفن می باشد .

5.در نظر داشته باشید جهت ارسال اخبار و کالاها و محتویات جدید این به وب سایت از مشخصات شما با توجه به حفظ حریم خصوصی کاربران استفاده می نماید.

6.ارایه کالا و خدمات :وب سایت الکسام بعد از خرید نهایی کالا و محتویات دیجیتال کاربران تمام تلاش خود را جهت ارسال سریع و به روش مطلوب و مورد نظر کاربر به کار میگیرد که مورد رضایت عزیزان قرار گیرد .

7.روشهای ارسال: ارسال اقلام فیزیکی به روشهای معمول در فروشگاههای مجازی که شامل پست سفارشی و پیشتاز و تیپاکس و همچنین تحویل در مستقیم می باشد.

8. قیمت کالا و هزینه ارسال:قیمت کالا با نازلترین قیمت و با هزینه ارسال مصوب شرکتهای پستی و باربری انجام میشود .

9. ضمانت ها :کالاها و محتویات شامل کالاهای با ضمانت و فاقد ضمانت می باشد لإا قبل از خرید به داشتن ضمانت کالای مورد نظر دقت فرمایید و به علت حساسیت قطعات الکترونیکی قبل از خرید از خرید خود مطمین شوید و تایید خرید شما به منزله خرید نهایی می باشد و این وب سایت هیچ گونه تعهدی نسبت به خرید شما ندارد .

10:تراکنش و پیگیری خرید:دوستان گرامی جهت خرید و تراکنشی می توانید از درگاههای موجود در وب سایت یا تماس تلفنی و پرداخت به صورت کارت به کارت خرید خود را نهایی نماید و جهت پیگیری خرید از طیق پیش فاکتور و یا تماس تلفنی خرید خود را پیگیری نمایید.

با تشکر از کاربران عزیز این وب سایت انشالله با نظرات و انتقادات مفید شما بتوانیم ارایه دهنده خدمات مفید به دوستان گرامی باشیم همچنین میتوانید در فضای مجازی ما را دنبال کنید آدرس راههای ارتباطی در صفحه تماس با ما می باشد مدیریت وب سایت الکسام یحیی منصورزاده .

Views: 89